Özel Fiyat

Mevlid Yemeği

- Sadece - 9.00 TL

Vitrindekiler

Melid yemekleri ile ilgili öne çıkan hizmetlerimiz ve merak edilenler.

Bebek mevlidi - tavuklu Pilav
 Kavurmalı Pilav salata baklava - hatıra kutulu
termobaks -sıcak teslimat paket yemekler
Mevlid yemeği dağıtımı için servis elemanı
Kurumsal mevlid paketi
Kullandığımız yemek kabları
mevlid organizasyonları için masa sandalye

Ekibimiz

Mevlüt yemeği yapan yerler arasında işine sevgi ile bağlı ve güvenlir bir ekip bulunuyor.

Ahmet

Soğuk Sıcak ustasıyım, 9 yaşındayım beri mutfakta çalışmaktayım. Bana göre iyi aşçı eti renginden, pilavı tanesinden, kuru fasulyeyi sesinden pişip pişmediğini anlar.

Gül

Aşçı yardımcısıyım, köyde doğup büyüdüm, çocukken oğlanların kaldıramadığı çuvalları kaldırırdım. Bizim yörede pilavı şehriyesiz yapmazlar.

Hamit

Kebap ve döner ustasıyım. "Mevlütte ne ikram edilir?" diye sorarsanız. Bence tereyağlı pirinç pilavı ve dana etinden kavurma derim.

Helal Gıdalar!

İslami usüllere göre hazırlanan etlerimiz, Konya ve Balıkesir yöresinden gelmektedir. Taze ürünler kullanılarak günlük yapılan kavurma yumuşak, pilav ise tane tanedir.

Blog yazıları

Gıda ve yaşam üzerine çoğunlukla bilgilendirme amaçlı çeviri ve yazılarımız:

Düğün kendi çiçeklerimizi koklayabildiğimiz bir cenazedir.
Genel/Makale

Düğün ve Cenaze

Hayatımızın iki dönüm noktasında iki önemli yemek bizleri bekler ancak biz bu yemekleri ne pişirebiliriz, ne de yiyebiliriz. İlkini...

Devamı
sıkça sorulan sorular
Genel/önemli bilgiler

Sıkça Sorulan Sorular

Daha önce hiç mevlid yemeği vermediniz. Dışardan almak istiyorsunuz ama aklınıza takılan birçok soru var. İşte sıkça duyduğumuz sorular ve cevapları...

Devamı
Kötü ağız kokusunu giderme
Genel/Öneri

Kötü ağız kokusunu giderme

Çevremizde kronik ağız kokusu problemi yaşayan birçok insan bulabilirsiniz. Ne kadar çok dişler fırçalansa...

Devamı

Emre Uslu

Ülkemizde hizmet sektöründe verdiğinizin karşılığını almanız çok zor . Lakin gelin görün ki bazı müesseseler verdiğinizin fazlasını layığı ile yerine getiriyorlar. Lezzet Catering istemiş ve düşünmüş olduğunuzun fazlasını bizlere sundu. İki gün önce duamız içim elli kişilik sipariş verdik. Gelen yemeklerin sunumu, çatal bıçak içecekler gayet başarılı ve lezzetli idi. Cuma günü tekrar 35 kişilik sipariş verdik. Lezzet catering ve Ali beye çok teşekkürler ...

Elif Kasapoğlu

Mevlid okumamız için, et pilav ve börek söyledik. İlk defa sipariş ettiğimiz bir yer, kesinlikle endişe ile sipariş verdim, hatta telefonda Ali beyede söyledim.Öncelikle telefonda sipariş için çok güzel deyaylı bilgi veriliyor, Sipariş verdiğniz günün bir gün öncesinde siparişiniz teyit ediliyor. Toplu olarak saatinde, sıcak tutan çanta ile bırakılıyor. Yemeklerin zamanında gelmesi,temiz ve lezzetli olmasıda beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim. Tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.

Ayda Kaçmaz

Kardeşimin duası için sipariş ettiğimiz 75 kişilik et ve pilav istediğimiz saatte,sıcak ve hijyenik bir şekilde elimize ulaştı..gelen misafirlerimizinde memnuniyeti üzerine dün 40 duamız vardı ve tekrar 50kişilik sipariş ettik..Enfes tadı,kalitesi ve müşteri ilişkilerindeki sıcaklık için Lezzet Cateringe çok teşekkürler...

Zührenur Sarıoğlu Eryılmaz

Evde yaptığımız mevlüt için ilk defa dışarıdan bir firmaya sipariş verdiğim için tedirgindim.Fakat boşuna telaşlanmışım.Zamanında kapımızda olmanız ,ikramların sıcak kalmasını sağlayan kap ve sunum şekli çok iyiydi.Lezzet olarak da misafirlerimizin hepsinden olumlu sözler duyduk.Çok başarılı bir iş çıkartmışsınız teşekkürler ve tebrikler.

Mevlid sahibi emre uslu'nun yorumu

- Emre Uslu -

( Bostancı Mh. )
Mevlid sahibi Elif Hanım'ın Yorumu

- Elif Kasapoğlu -

( İstanbul )
Mevlid sahibi Ayda Hanım'ın Yorumu

- Ayda Kaçmaz -

( İstanbul )
Mevlid sahibi Zühnenur Hanım'ın Yorumu

- Zührenur Sarıoğlu Eryılmaz -

( İstanbul )