Mevlid yemegi vermenin en kolay ve güvenilir yolu.

Hazır Paketli Sıcak Mevlid Yemekleri

- Sadece - 9.90 TL

Mevlid paketleri fiyatları

Yemeklerimiz resimlerde görüldüğü gibi hazır tabaklarında servise hazır halde gelir. Fiyatlar günceldir. Öğle namazı veya ikindi namazı sonrasında okunan mevlidler bitmeden teslim edilir.

Bebek mevlidi - tavuklu Pilav
 Kavurmalı Pilav salata baklava - hatıra kutulu
termobaks -sıcak teslimat paket yemekler
Mevlid yemeği dağıtımı için servis elemanı
Kurumsal mevlid paketi
Kullandığımız yemek kabları
mevlid organizasyonları için masa sandalye

Mevlid Yemeklerinin Ustaları

Mevlüt yemeklerini taze ve leziz yapan kullandığımız baldo pirinç, tereyağ ve helal kesim yerli etin dışında verdiğimiz emek ve gösterdiğimiz çabadır. Catering firmaları arasında mevlid sahibi ve misafirleri için herşeyin en güzelini düşünen, ister cami avlusunda olsun ister evde dağıtım olsun, her misafire ayrı ilgi göstererek fark yaratan. İşine bağlı ve güvenlir bir ekip bulunuyor. Amacımz tek seferlik müşteriler değil, ömür boyu sürecek ilişkiler geliştirmek. Bundan dolayı, mevlid sahipleri bizleri yakınlarına öneriyor, sene devriyelerinde tekrar iletişime geçiyor ve tüm hizmetlerimizden haberdar olmak istiyor.

Mevlid yemeklerini yapan usta

Ahmet

Mevlid yemeklerinin en çok tercih edileni kavurma, pilav ve tatlıdan oluşan üçlü tabağımızdır. Hazırlığımız mevlid sabahında erkenden başlar. Kavurma ateşe konur ve pirinç ıslatılır. Sonra tabaklarımız tek tek açılır. İki bin tabak açtığımız da olur elli tabak açıtğımızda. Ardından tabaklara baklava veya tulumba konur. Bu sırada pilavın yapımına geçeriz. Pilav ve kavurma piştikten sonra tabaklara beraber koyup makine ile üzerlerini kapatırız. Son olarak sıcak kalması için kutulara yerleştirip araca yükleriz.

düğün ve davetlerde dağıtım yapan bayan servis elemanı

Gül

Pratik hazır tabakların dışında yerinde dağıtım yaptığımız mevlidler de olur. Böyle mevlidlerde önceden gidip hazırlık yapar. Genellikle mevlidi dinler. Dua bitmeye yakın servis hazırlığını yapar. Sonrasında hızlıca dağıtımı yaparız.

düğün ve davetlerde tabakları hazırlayan mutfak ustası

Hamit

Bugünler de herşey ekonomi. Kavurma ve pilavımız çok lezzetli ama tavuklu menülerimizde çok tercih ediliyor. Aldığımız bütün tavukları sebze çeşnisi içinde kaynatıp didikledikten sonra tabaklara yerleştiriyoruz. Tavuğu sote yaptığımızda oluyor ancak didilmiş tavuğun servisi daha kolay insanlar ayaktada rahat yiyebiliyorlar.

Helal Gıdalar!

İslami usüllere göre hazırlanan etlerimiz, Konya ve Balıkesir yöresinden gelmektedir. Taze ürünler kullanılarak günlük yapılan kavurma yumuşak, pilav ise tane tanedir.

Blog yazıları

Gıda ve yaşam üzerine çoğunlukla bilgilendirme amaçlı çeviri ve yazılarımız:

Düğün kendi çiçeklerimizi koklayabildiğimiz bir cenazedir.
Genel/Makale

Düğün ve Cenaze

Hayatımızın iki dönüm noktasında iki önemli yemek bizleri bekler ancak biz bu yemekleri ne pişirebiliriz, ne de yiyebiliriz. İlkini...

Devamı
sıkça sorulan sorular
Genel/önemli bilgiler

Sıkça Sorulan Sorular

Daha önce hiç mevlid yemeği vermediniz. Dışardan almak istiyorsunuz ama aklınıza takılan birçok soru var. İşte sıkça duyduğumuz sorular ve cevapları...

Devamı
Kötü ağız kokusunu giderme
Genel/Öneri

Kötü ağız kokusunu giderme

Çevremizde kronik ağız kokusu problemi yaşayan birçok insan bulabilirsiniz. Ne kadar çok dişler fırçalansa...

Devamı

Emre Uslu

Ülkemizde hizmet sektöründe verdiğinizin karşılığını almanız çok zor . Lakin gelin görün ki bazı müesseseler verdiğinizin fazlasını layığı ile yerine getiriyorlar. Lezzet Catering istemiş ve düşünmüş olduğunuzun fazlasını bizlere sundu. İki gün önce duamız içim elli kişilik sipariş verdik. Gelen yemeklerin sunumu, çatal bıçak içecekler gayet başarılı ve lezzetli idi. Cuma günü tekrar 35 kişilik sipariş verdik. Lezzet catering ve Ali beye çok teşekkürler ...

Elif Kasapoğlu

Mevlid okumamız için, et pilav ve börek söyledik. İlk defa sipariş ettiğimiz bir yer, kesinlikle endişe ile sipariş verdim, hatta telefonda Ali beyede söyledim.Öncelikle telefonda sipariş için çok güzel deyaylı bilgi veriliyor, Sipariş verdiğniz günün bir gün öncesinde siparişiniz teyit ediliyor. Toplu olarak saatinde, sıcak tutan çanta ile bırakılıyor. Yemeklerin zamanında gelmesi,temiz ve lezzetli olmasıda beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim. Tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.

Ayda Kaçmaz

Kardeşimin duası için sipariş ettiğimiz 75 kişilik et ve pilav istediğimiz saatte,sıcak ve hijyenik bir şekilde elimize ulaştı..gelen misafirlerimizinde memnuniyeti üzerine dün 40 duamız vardı ve tekrar 50kişilik sipariş ettik..Enfes tadı,kalitesi ve müşteri ilişkilerindeki sıcaklık için Lezzet Cateringe çok teşekkürler...

Zührenur Sarıoğlu Eryılmaz

Evde yaptığımız mevlüt için ilk defa dışarıdan bir firmaya sipariş verdiğim için tedirgindim.Fakat boşuna telaşlanmışım.Zamanında kapımızda olmanız ,ikramların sıcak kalmasını sağlayan kap ve sunum şekli çok iyiydi.Lezzet olarak da misafirlerimizin hepsinden olumlu sözler duyduk.Çok başarılı bir iş çıkartmışsınız teşekkürler ve tebrikler.

Mevlid sahibi emre uslu'nun yorumu

- Emre Uslu -

( Bostancı Mh. Maltepe )
Mevlid sahibi Elif Hanım'ın Yorumu

- Elif Kasapoğlu -

( Gaziosmanpaşa )
Mevlid sahibi Ayda Hanım'ın Yorumu

- Ayda Kaçmaz -

( Kağıthane )
Mevlid sahibi Zühnenur Hanım'ın Yorumu

- Zührenur Sarıoğlu Eryılmaz -

( Tuzla )