Teslimat Bilgileri

Teslimatlar kendi araçlarımız ile yapılmaktadır. Teslimat günü iletişim için verilen telefonların açık olması gerekmektedir. 

Yemeklerimiz özel taşıma dolapları içinde teslim edilir. Bu dolaplar yemekleri sıcak tutması içindir. Bir dolap genelde 20 ile 30 arasında paket menü alabilir.

Personelimiz taşıma dolaplarını arabadan indirmek ile yükümlüdür.

Yemeklerin sıcak kalması için dolap kapaklarının açılmaması ve taşıma dolaplarının geri teslimi, müşterilerimizin sorumluluğundadır.

İstanbul ili için öğlen ve akşam olmak üzere iki ayrı servisimiz mevcuttur. Öğlen servisinde yemekler 12:00 ile 14:30 arasında, akşam servisinde ise 16:00 ile 19:00 arasında bırakabilir. Yemekler trafik yoğunluğuna göre bu zaman aralığında erken bırakılabilir. Ancak taşıma dolapları içinden çıkartılmadığı müddetçe yemekler 8 saat sıcaklığını muhafaza edebilir.

İstanbul'un Avcılar, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Büyük Çekmece gibi çevre ilçelerine ve Kocaeli'ye yapılan servislerde 50,00 TL servis ücreti talep edilir. 100 kişi ve üzeri siparişlerde ise bu ücret alınmaz.

Yemek ve hizmet bedeli ödemesi yemek teslimatı öncesinde banka transferi ile veya yemekler teslim alınırken yapılır. Kredi kartı ile ödeme yapılacak ise önceden bildirilmesi gerekmektedir.