Hakkımızda

Beykoz'da küçük bir fırın ile gıda sektörüne adım atan firmamız hazır yemek alanında yatırımlar ile büyümektedir. Yaratıcılığımızı ve yenilikçiliğimizi kullanarak beklentilerin üzerinde hizmet sunarak, müşterilerimizin takdirini kazanmayı amaçlıyoruz.

Bizler sağlıklı yemekler hazırlıyoruz. Taze sebze ve meyveler, doğal gıdalar kullanıyoruz. Fazla kalorili ama besin değeri düşük yemekler yerine doğal vitamin ve mineraller içeren besleyici yemekler sunmayı tercih ediyoruz. Tabi ki kalite çok önemli, etimizin ve yumurtamızın nereden geldiğine dikkat ediyoruz, mümkün olduğunca organik ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Kullandığımız etler ve diğer gıda maddelerinin helal sertifikası bulunmasına dikkat ediyoruz

Yemeklerimiz günlük enerji ihtiyacınızı sağlarken, bunun yanında bağışıklık sisteminizin dayanıklılığı artırır, mineral ve vitamin dengesini korur, vücudun kendini yenilemesi için gerekli yapı taşlarını sağlar.

Yemeklerimizi yaparken amacımız:

  • Dengeli beslenme.
  • Sağlıklı gıdaların alınması.
  • Çeşitlilik ile farklılık yaratılması.
  • Leziz yemekler sunma.

Yemeklerimiz ağız tadından ödün vermeden sağlıklı bir metabolizma dengesi sağlarken bağışıklık sisteminizi de destekler. Yedikleriniz sayesinde dengeli bir vücut, yüksek enerji, kaliteli uyku, pozitif ruh hali ve kaliteli bir yaşama sahip olabilirsiniz. Şeker ihtiyacınızı azaltabilir ve yiyecekler ile sağlıklı bir ilişki kurabilirsiniz. Aynı zamanda diyabet, kalp damar sistemi rahatsızlıkları gibi yaşam tarzına bağlı hastalıklara yakalanma riskini de en aza indirgemiş olursunuz.